Domů / Krmné doplňky / Pohybový aparát
Odběr novinek
Facebook

Dromy Devil's Flex 750g


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 8594167541039
Výrobce: DromyDromy
Dostupnost: skladem
930,00 Kč , plus doprava
 
Dromy Devil's Flex 750g

Kloubní přípavek pro koně v sypké formě .Dromy Devil's Flex 750g. Zmírňuje symptomy degenerativních a zánětlivých onemocnění pohybového aparátu. S obsahem ďáblova drápu, extraktu z yuccy shidigery a dalších bylin a vitamínů. Balení: 750g. 

Dávkování: 25g/den/velký kůň 

Složení: maltodextrin, MSM (methylsulfonylmethan), Boswellia serrata extrakt, Harpagophytum procumbens extrakt, Yucca shigidera extrakt, vitamin C - kyselina L askorbová, hořčík - Mg, Kaštan koňský extrakt, Přeslička rolní extrakt.

Devil´s claw - ďábelský dráp- Harpagophytum procumbens - má protizánětlivé, protirevmatické, analgetické, sedativní, diuretické účinky, je vhodný téže při myalgii, fibróze.

Extrakt Boswellie serraty, Yuccy shigidery a sirných sloučenin MSM se výrazně podílí na eliminaci zánětu. Zvyšují účinnost protizánětlivého hormonu kortizolu (nikoliv jeho množství), mají protizánětlivý, anti-alergický a imunogenní účinek. Napomáhají obnovovat krevní cévy poškozené zánětem a tím zlepšují i prokrvení tkání. Účinek extraktů je velmi rychlý a nastupuje obvykle - do 5-ti dnů od počátku podávání. Mechanismus jeho působení je podobný jako u nesteroidních anti-revmatik, je bezpečný a nemá negativní účinky na trávicí trakt a je velmi dobře snášen.

Kaštan koňský a Přeslička rolní podporují lymfatický a oběhový systém. Současně působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků vzniklých po poranění.

Vitamin C posiluje buněčné stěny, chrání před poškozením kapilárních cév, podporuje tvorbu kolagenu, napomáhá udržovat dobrý stav vaziva a podporuje hojení ran, vhodný i při hojení pohmožděnin a zlomenin. 

Hořčík v organické formě je nezbytný pro tvorbu kostí a důležitý v procesu srážení krve, zároveň je součástí mnoha enzymů. Je důležitý pro normální činnost nervů a svalů, přináší uvolněnost tkání, orgánů, napomáhá při bolestivém, svalovém napětí.
 

Specifikace
Váha 0.75 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.