Domů / Podle výrobce / NutriHorse

NutriHorse Chondro Pulvis 1kg


Žádné hodnocení.
Kategorie: Krmiva
Dostupnost: skladem
990,00 Kč , plus doprava
 
NutriHorse Chondro Pulvis 1kg

Nutrihorse Chondro sypké je doplňkové krmivo pro koně, obsahující všechny důležité složky potřebné pro zdravý pohyb vašeho koně. 

Nově obsahuje kyselinu hyaluronovou (ve formě soli). Kyselina hyaluronová patří mezi přirozeně se vyskytující glykosaminoglykany patřící do skupiny chondroprotektiv. Mezi její základní funkce patří, díky svým viskoelatickým vlastnostem, vázat na sebe vodu a sloužit jako lubrikans a tlumič nárazů v kloubech. Mezi další významné vlastnosti patří redukce degenerace kloubní chrupavky pomocí modulace zánětu (indukce uvolňování cytokinů a chemokinů).

Složením (kolagenní hydrolyzát, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a hyaluronan sodný) se řadí NutriHorse Chondro mezi velmi účinné preparáty na podporu kloubní činnosti.

Přípravek slouží k regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání. Chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a želatinový hydrolyzát se snadno vstřebávají a zabudovávají do nově se tvořící nebo regenerující chrupavky, zvyšují hydrataci a elasticitu chrupavky a posilují její mechanickou odolnost. Glukosamin sulfát má protizánětlivé účinky a usnadňuje hojení poškozených tkání. Selen, mangan, měď, zinek a hořčík jsou v organické formě.

Dávkování: 

Hříbata a mladí koně - 20g/den

Koně ve sportovní zátěži - 20-40g/den

Staří koně - 40g/den

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Slunečnice černá neloupaná Slunečnice černá neloupaná
5-10 dní
od 130,00 Kč
Detail
Ječný šrot 50kg Ječný šrot 50kg Nezasíláme
5-10 dní
700,00 Kč
Detail
Oves 40kg Oves 40kg Nezasíláme
2-3 dny
450,00 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.